Захист інтересів в органах судової влади найчастіше найважливіша та в основному остання можливість убезпечити себе та свій бізнес.


Наші співробітники із багаторічним досвідом адвокатської роботи та судової практики допоможуть знайти Вам вихід із, як здається на перший погляд, безвихідних ситуацій, у спорах будь-яких категорій і рівнів складності, у судах будь-яких юрисдикцій і рівнів. При цьому Ви сплачуєте не за процес, а за результат!

  • Підготовка претензій, позовів та інших процесуальних документів (заяв, скарг, клопотань тощо), виконання необхідних процесуальних дій;
  • Представництво інтересів у господарських, адміністративних, третейських та судах загальної юрисдикції (відповідно до підвідомчості спору), надання правової допомоги клієнту у судових засіданнях при розгляді справ;
  • Представництво інтересів при оскарженні рішень і дій органів державної влади, державних підприємств та установ;
  • Супроводження корпоративних спорів;
  • Супроводження трудових спорів.

Представництво в суді-захист Ваших інтересів!


Всі ми знаємо про свої права, але, часто, потрапляємо в глухий кут, коли їх треба захищати і відстоювати. Людині просто не вистачає певних знань. Як свідчить давньоримська прислів’я: «Ніхто не може знати все». Саме тому юристи «Центру правового консалтингу» пропонують представництво в суді ваших інтересів, адже вони професіонали в сфері юриспруденції.

Часто виникають ситуації, коли суд – єдина можливість захистити свої права і відновити справедливість. У цьому вам допоможуть кваліфіковані адвокати з великою практикою і значним досвідом. Їм під силу рішення самих складних і заплутаних проблем і суперечок.

Наша фірма пропонує юридичним та фізичним особам свої послуги. Компетентні фахівці уважно вивчать всі ваші документи і ретельно розроблять стратегію ведення справи.

«Центр правового консалтингу» пропонує кілька категорій представництва в суді:

– Повне (захист інтересів на всіх етапах);

– Часткове (разове присутність адвоката на судовому процесі);

– Юридична консультація.

Наші співробітники допоможуть вам скласти процесуальні документи, претензії або позови. Крім того, вони:

– Представлять інтереси клієнта в третейських, адміністративних, господарських, судах загальної юрисдикції;

– Представлять інтереси при оскарженні рішень органів влади та державних установ;

– Представлять інтереси при вирішенні корпоративних, трудових, сімейних спорів;

– Виконають представництво в суді при розгляді кримінальних справ;

– Консультують з питань виконання рішення іноземних судів;

– Банкрутство. У нашій команді професійні арбітражні керуючі.

Мета нашої діяльності – позитивний результат в короткі терміни. Ми цінуємо час, тому наші зусилля спрямовані на ефективне і швидке вирішення кожної судової справи.

Ми пам’ятаємо головне право кожного громадянина на захист власних свобод і прав. Це стимул робити для своїх клієнтів все, щоб допомогти їм!