Наша фірма має більш ніж дванадцятирічний досвід роботи з комерційними структурами в питаннях супроводу їх господарської діяльності.


Хто наші клієнти?

Приватні підприємці, підприємства та інші комерційні організації незалежно від профілю діяльності.


Чим ми можемо бути корисні і які послуги ми надаємо?

Наша фірма якісно і оперативно зробить роботу, з якою не впорається один штатний юрист чи бухгалтер, зокрема:
– надамо клієнтові якісні консультації від профільних фахівців із застосування законодавства;
– підготуємо необхідні господарські договори і супроводимо процедуру переговорів з контрагентами;
– розробимо схему ведення бізнесу з урахуванням коректного податкового планування;
– проведемо претензійно – позовну роботу з недобросовісними контрагентами;
– супроводимо податкову перевірку і представимо інтереси клієнта в спорах з контролюючим органом (при необхідності);
– надамо консультації з питань оподаткування, ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та податкової звітності;
– надамо послугу ведення бухгалтерського обліку.


Чому вигідно з нами співпрацювати?

У нашій особі клієнт отримує грамотного і відповідального зовнішнього консультанта, який має штат фахівців різної спеціалізації. Тому, яка б юридична проблема в ході господарської діяльності клієнта не виникла, він завжди отримає кваліфіковану допомогу від фахівця, який краще знайомий зі специфікою проблеми і може бути найбільш ефективним у вирішенні такої проблеми. При цьому клієнт не несе додаткових витрат у зв’язку з залученням профільних спеціалістів.
Беручи співробітника (юриста) в штат, як правило, клієнт-роботодавець ризикує, що, після закінчення певного часу, на етапі, коли такий фахівець вже добре знайомий зі специфікою діяльності та своїх функціональних обов’язків, і може бути ефективним для роботодавця, у нього може виникнути вимога про підвищення рівня заробітної плати або ще гірше такий фахівець може змінити роботу. Догляд підготовленого фахівця, який добре знає свої завдання і вміє їх ефективно виконувати – це завжди проблема.
У нашій особі клієнт отримає зовнішнього консультанта, який не схильний до зазначеного ризику. Оскільки, як правило, за клієнтом закріплений партнер або старший юрист – куратор, який знає всі особливості господарської діяльності клієнта і специфіку питань, які виникають у нього в діяльності. Специфіка ж комплексного обслуговування клієнта, при якій послуги надаються різними фахівцями виходячи з окремих функціональних завдань, дозволяє клієнтові не залежати від одного фахівця, який, раптово, може прийняти рішення про зміну роботодавця.