Наша фірма сповідує реалістичність. Тому при виробленні позиції по Вашій справі ми висловлюємо правдиві оцінки і рекомендуємо дії, що зменшують несприятливі наслідки.
Андрій Олефіренко, керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу»

Ми сформулювали свої власні принципи роботи: сумлінність і професіоналізм в роботі, відповідальність перед клієнтом і розумний підхід до формування цінової політики. Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати.

Артур Нонко, керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу»


Юридична фірма «Центр правового консалтингу» була заснована в 2005 році. На сьогоднішній день в київському офісі фірми працює 2 партнери і більше 20 юристів різної спеціалізації. Компанія перебуває в постійному розвитку, відкриває нові практики, збільшує штат співробітників, підвищує рівень можливостей компанії з надання юридичних послуг високої якості і складності. Поділ напрямків діяльності в фірмі на консалтингову та судову практики дає можливість надавати клієнтам широкий спектр юридичних послуг в повній мірі відповідають потребам клієнта.

Послугами компанії «Центр правового консалтингу» користуються не тільки українські та іноземні компанії, державні підприємства та установи, органи державної влади, міжнародні організації, об’єднання та приватні особи, а й інші юридичні компанії, рекомендуючи звертатися до нас з тих правових питань, де ми є експертами.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» – це професійний досвідчений консультант, який є ефективним і корисним в питаннях бізнесу, коли мова йде про необхідність провести юридичний due diligence, визначити структуру придбання активів, здійснити супровід зовнішньоекономічних операцій або угод з цінними паперами, провести податкове планування , представити інтереси клієнта в трудових спорах або спорах з податковими органами і т.д.

Основний принцип, на якому будується робота компанії «Центр правового консалтингу», – “pacta sunt servanda” (зобов’язання повинні виконуватися лат.)