Наша фірма має багаторічний досвід роботи з комерційними структурами в питаннях супроводу їх господарської діяльності (бухгалтерський та юридичний аутсорсинг).


Хто наші клієнти?


Приватні підприємці, підприємства та інші комерційні організації незалежно від профілю діяльності.


Чим ми можемо бути корисні

і які послуги ми надаємо?


Наша фірма якісно і оперативно надає послугу комплексного супроводу господарської діяльності (бухгалтерський та юридичний аутсорсинг), з якою не впорається один штатний юрист чи бухгалтер, зокрема:

  • надамо клієнтові якісні консультації від профільних фахівців із застосування законодавства;
  • підготуємо необхідні господарські договори і супроводимо процедуру переговорів з контрагентами; ⇒дізнатися більше про “Договірну практику”
  • розробимо схему ведення бізнесу з урахуванням коректного податкового планування; ⇒більше про послугу “Податковий консультант”
  • проведемо претензійно – позовну роботу з недобросовісними контрагентами;
  • супроводимо податкову перевірку і представимо інтереси клієнта в спорах з контролюючим органом (при необхідності); ⇒про послуги адвокатів
  • надамо консультації з питань оподаткування, ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та податкової звітності;
  • надамо послугу ведення бухгалтерського обліку (бухгалтерський аутсорсинг ⇒читати докладніше).

Чому вигідно з нами співпрацювати?


У нашій особі клієнт знаходить грамотного і відповідального зовнішнього консультанта, який має штат фахівців різної спеціалізації. Тому, яка б юридична проблема в ході господарської діяльності клієнта не виникла, він завжди отримає кваліфіковану допомогу від фахівця, який краще знайомий зі специфікою проблеми і може бути найбільш ефективним у вирішенні такої проблеми. При цьому клієнт не несе додаткових витрат у зв’язку з залученням профільних спеціалістів.

Беручи співробітника (юриста) в штат, як правило, клієнт-роботодавець ризикує, що, після закінчення певного часу, на етапі, коли такий фахівець вже добре знайомий зі специфікою діяльності та своїми функціональними обов’язками і може бути ефективним для роботодавця, у нього може виникнути вимога про підвищення рівня заробітної плати або такий фахівець може змінити роботу. Звільнення підготовленого фахівця, який добре знає свої завдання і вміє їх ефективно виконувати, – це завжди проблема.

У нашій особі клієнт отримає зовнішнього консультанта, який не схильний до зазначеного ризику. Оскільки, як правило, за клієнтом закріплений партнер або старший юрист – куратор, який знає всі особливості господарської діяльності клієнта і специфіку питань, які виникають у нього в діяльності. Специфіка ж комплексного обслуговування клієнта, при якій послуги надаються різними фахівцями, виходячи з окремих функціональних завдань, дозволяє клієнтові не залежати від одного фахівця, який, раптово, може прийняти рішення про зміну роботодавця.

⇒Дізнатися більше про послугу “Комплаенс та трудові відносини. Дозволи на працевлаштування в Україні”.