• Галина Шевчук (Представництво "WESTMINSTER FOUNDATION FOR DEMOCRACY")
  Представництво "WESTMINSTER FOUNDATION FOR DEMOCRACY" висловлює повагу та щиру вдячність Юридичній фірмі "ЦЕНТР ПРАВОВОГО КОНСАЛТИНГУ"! З 2015 року ми маємо честь співпрацювати із цим надійним, відповідальним та висококваліфікованим партнером із надання юридичних послуг найвищої якості. Сподіваємося, що і в подальшому ваші професійні знання дозволять ефективно вирішувати безліч юридичних та бухгалтерських питань, що постають під час імплементації програм WFD. "WESTMINSTER FOUNDATION FOR DEMOCRACY" вважає великим успіхом, що, свого часу, нам поталанило розпочати таку співпрацю, звернувшись саме до вас. Ми прагнемо підтримувати чудові партнерські стосунки і сподіваємося на подальше взаємовигідне співробітництво!
 • Дарина Сіжук (Senior Business Development Manager, Cambridge Assessment English)
  У вересні 2017 роки ми звернулися до пана Олефіренка, керуючого партнера Юридичної фірми "Центр правового консалтингу", з проханням ретельно вивчити документацію, надану двома уповноваженими екзаменаційними центрами, які працюють на території України. В результаті було надано юридичний висновок, що містить докладний аналіз роботи центрів. Я рекомендую послуги пана Олефіренко, так як його знання та увага до деталей допомогли зрозуміти причетність обох організацій до порушення українського законодавства і те, як це може вплинути на діяльність Cambridge Assessment English в Україні. Я з упевненістю рекомендую всім, кому це може знадобитися, послуги Центру правового консалтингу та пана Олефіренка як його керуючого партнера. Працювати з ним легко та ефективно. І він завжди готовий приділити час обговоренню моїх проблем і надати відповіді на запитання.
 • Сергій Леонідович Куркін (Генеральний директор будівельної компанії "Житлобуд")
  «Центр правового консалтингу» - професійна команда здатна своєчасно та якісно вирішувати поставлені завдання. Рівень підготовки і особисті якості спеціалістів відповідають самим високим вимогам.
 • Рютаро Юкі (THIRDWAVE CORPORATION)
  Я є представником японської компанії в Україні. Наша співпраця з компанією ЦПК почалося з угоди, що стосується акцій нашої української дочірньої компанії. Юристи компанії ЦПК займалися не тільки документацією і реєстрацією, але і брали активну участь в переговорах. Фахівцями ЦПК був проведений ґрунтовний аналіз, враховані всі факти і ризики, постійно розроблялися контрзаходи, щоб після операції повністю виключити юридичні ризики для нашої компанії. Особливо вразило те, що на першому місці у юристів фірми безкомпромісний захист інтересів клієнта. Я думаю, що аналіз юридичного ризику проведений фахівцями фірми ЦПК був навіть кращий за аналіз, зроблений міжнародною аудиторською компанією. Зараз ми співпрацюємо з ЦПК як з юридичним консультантом. Юристи фірми проводять перевірки всіх юридичних документів, ведуть переговори з юристами наших клієнтів щодо укладення договорів. Вони з великою повагою ставляться до намірів клієнта, реагуючи швидко і гнучко, при цьому робота виконується дуже якісно і в найкоротші терміни. Це компанія з високим рівнем організаційної та правової культури. Ми можемо з упевненістю рекомендувати співпрацю з фірмою ЦПК для правової підтримки японських національних компаній та інших іноземних компаній в сферах реєстрації підприємства, різних угод підприємства, аутсорсингу юридичної діяльності та юридичного консалтингу.
  (日本 33歳 男性) 日本企業のウクライナ子会社代表をしております。 CPK社には、子会社の株式売買の件でお世話になりました。 法務書類の作成や各所での事務手続きのみならず、条件交渉の席にも御同席頂き、売買成立後に当社に一切のリスクが残らぬよう、徹底的な事実確認と、その対応策を考案して頂きました。特に妥協を排し、クライアントの利害を守る事を第一とした姿勢は素晴らしく、法的側面のリスク分析に関しましては、国際監査会社以上のものであったと感じております。 現在はウクライナに於ける法的コンサルタントという形で御提携頂いております。 あらゆる法務書類のチェックから、取引先法務担当者との交渉、契約締結に至るまで、クライアントの意思を尊重し、柔軟な対応を行いながらも、業務の質・速度を失わない組織力は圧巻です。 特に日本や海外企業に、新規参入における会社登記や、企業のM&A、法務アウトソーシングなど、ウクライナでの法的業務・コンサルティングに於いて、CPK社を推奨させて頂きます。
 • Managing Direction (Ficosota )
  Юридична фірма «ЦПК» супроводжувала процедуру ліквідації нашого дочірнього підприємства в Україні. Перевага співпраці з цієї юридичною фірмою в тому, що вони надають послуги, пов'язані з закриттям бізнесу комплексно, приймаючи на себе обов'язок, вирішити всі питання, які виникають в процесі ліквідації, без винятку. У нашого підприємства в Україні було виробництво, склади, активи, незавершені контракти з контрагентами, прострочена дебіторська заборгованість, штат працівників та інше. Після прийняття рішення про зміну формату роботи в Україні і, відповідно, припинення роботи з використанням дочірнього підприємства нам необхідно було залагодити всі питання, пов'язані з припиненням діяльності цього підприємства. Уклавши контракт з ЮФ «ЦПК», ми залишилися задоволені результатом, оскільки ця фірма зняла з нас турботи в Україні і самостійно супроводила всі необхідні процеси. Тому нашим завданням було лише прийняти документи, що підтверджують завершення процедури ліквідації, і звіт цієї фірми про виконану трохи менше, ніж за два роки роботи. Завжди приємно мати справу з професіоналами.
 • Юрій Люлько (Генеральний директор Підприємства з іноземними інвестиціями «Об'єднана елеваторна компанія»)
  З юридичною фірмою «ЦПК» ми співпрацюємо, перш за все, в питаннях судового супроводу суперечок з контролюючими органами в частині необґрунтованого донарахування податкових зобов'язань. ЮФ «ЦПК» добре знайомі особливості роботи сільськогосподарських підприємств, а також вона має необхідних фахівців, що спеціалізуються на податковому праві. Таким чином, професіоналізм їх персоналу, знання специфіки аграрного бізнесу і їх відповідальний підхід в роботі забезпечують нам комфортні умови співпраці з цим зовнішнім консультантом.
 • Євген Андросюк (Генеральний директор ТОВ «ЛОТУРЕ-АГРО»)
  Особливість нашої співпраці з юридичною фірмою «ЦПК» полягає в тому, що вона обслуговує нашу компанію з усіх юридичних питань, що виникають в ході роботи підприємства, без винятку і незалежно від їх специфіки. До кола питань ЮФ «ЦПК» відносяться всі завдання, як у специфічній сфері, зокрема, щодо супроводу земельного банку (наприклад, оренди паїв і вирішення спорів з їх власниками), так і у всіх інших - трудовій, корпоративній, договірній, фінансовій та банківській (по залученню кредитів), податковій, а також судовій сферах. Вважаю правильною ситуацію, коли один зовнішній консультант повноцінно володіє всіма питаннями бізнесу і, відповідно, може рекомендувати оптимальні рішення з урахуванням не окремо взятих чинників, а в цілому всіх обставин, наявних в компанії.
 • Людмила Федорівна Романенко (Директор ТОВ "Кристал Едюкейшн" (www.rozoomka.com))
  ЦПК - це мій комфорт і авторитет з бізнес-партнерами. Протягом 10 років моє підприємство має бездоганну правову захищенність.
 • Марина Гаврилова
  У червні 2016 року співпрацювала з юридичною фірмою «Центр правового консалтингу». Залишилася дуже задоволена послугами фірми. Хотілося б подякувати команді за професіоналізм, увагу до клієнта і вирішення мого питання якісно і в строк. «Центр правового консалтингу» зарекомендували себе як справжні професіонали своєї справи, і мені буде приємно співпрацювати з ними в майбутньому.
 • Євген Ільницький (Приватний інвестор www.cleanok.com.ua)
  У липні 2016 року у мене виникло питання про вибір забудовника і подальшого інвестування коштів в житлову нерухомість. Останнім часом на ринку велика кількість компаній-дилетантів і кожен, хто бажає вкласти гроші в будівництво, стикається з тим, як же не помилитися з вибором компанії-забудовника, щоб не втратити свої «кровно» зароблені і захистити свої інтереси як інвестора. Звернувшись в юридичну фірму «Центр правового консалтингу» я отримав кваліфіковану юридичну консультацію, на що варто звернути увагу при підписанні договору ФФБ, які є «підводні камені», плюси і мінуси даної схеми інвестування. Якістю наданих послуг і ставленням до себе, як до клієнта, залишився задоволений. Залишається чекати і сподіватися на швидке закінчення будівництва та введення будинку в експлуатацію.
 • Binod Kumar (LLC "REZLOV")
  Пару років тому я хотів купити кілька квартир в споруджуваному житловому будинку. Забудовник запропонував мені схему з облігаціями. Я звернувся в юридичну фірму "ЦПК" за консультацією. Вони підготували юридичний висновок з цього питання і рекомендували скасувати покупку, пояснюючи, що документація про випуск облігацій забудовника не містить важливої інформації для мене як інвестора. Тому угода була дуже ризикованою. Я подумав про це і скасував покупку. І, знаючи, що відбувається з цим будівельним проектом, я радий, що я не втрутився в нього.
 • Володимир Петрович Горбенко (Генеральний директор ТОВ «АВТОГОР» (офіційний дилер NISSAN та RENAULT))
  Протягом багатьох років наша фірма користується послугами юридичної фірми «Центр правового консалтингу». Тут працює високопрофесійний колектив юристів. Системний підхід, об'єктивна оцінка при розгляді питань дозволяє завжди досягти позитивних результатів. Дуже грамотні і завжди привітні, чуйні фахівці. Найприємніші і добрі враження від спільної роботи.
 • Mr. Meng Hepping (Представництво в Україні Drilling Company CNPC-AMG)
  Юридична фірма «ЦПК» є зовнішнім юридичним консультантом по ліквідації нашого підприємства в Україні. Ми задоволені якістю і оперативністю надання послуг Юридичною фірмою "ЦПК". Співпрацювати з цією компанією дуже просто. Отримавши від нас завдання, вони швидко підготували детальний і чіткий план необхідних заходів, узгодили його з нами і відразу ж приступили до його реалізації. Що зручно, вони можуть забезпечити всі завдання, пов'язані з процедурою ліквідації, у вигляді єдиного набору, тому навіть не потрібно звертатися до інших компаній, наприклад, для підтримки бухгалтерського обліку.
 • Ельжбета Коссак (Директор Представительства в г. Киеве «ПОЛЬСЬКЕ ГИРНЫЦТВО НАФТОВЕ И ГАЗОВЕ С.А.»)
  Українське представництво Компанії «ПОЛЬСЬКЕ ГІРНИЦТВО Нафтова І ГАЗОВЕ С.А.» з моменту відкриття офісу в Києві співпрацює з юридичною фірмою «Центр правового консалтингу». Юридична фірма зарекомендувала себе як надійний партнер, оперативно і якісно вирішує складні правові завдання. Рекомендуємо юридичну фірму «Центр правового консалтингу» в якості професійного консультанта в питаннях юридичного супроводу бізнес-проектів.
 • Чагаровський Вадим Петрович (Генеральний директор ТОВ «Тульчинка-Молоко»)
  Юристи Центру Правового Консалтингу в черговий раз підтвердили високий рівень професійної кваліфікації, домігшись позитивного результату при вирішенні непростого судового спору. Ми задоволені результатами співпраці з цією юридичною компанією в питаннях представництва інтересів Білоцерківського молочного комбінату в судах.
 • Олег Олександрович Маліков (Директор ТОВ «СКАЙІНФОРМ» (ТМ «НАЦІОНАЛЬНА АВІАДОВІДКА 657»))
  Зараз наша компанія володіє торговою маркою «Національна авіадовідка 657» і забезпечує інформаційний супровід роботи шести найбільших аеропортів України, а також надає цілодобову інформацію про фактичний рух рейсів з аеропортів України та світу з використанням прямого доступу до європейської диспетчерської системи Євроконтроль (EUROCONTROL) і іншу корисну для авіапасажирів інформацію. З юридичною фірмою «Центр правового консалтингу» ми почали працювати ще тоді, коли у нас була лише бізнес-ідея про створення такого бізнесу. Тому всіма юридичними питаннями від реєстрації компанії і торгової марки, залучення інвестицій, придбання активів, розробки податкової стратегії діяльності і аж до укладення договорів з аеропортами займалася ЮФ «Центр правового консалтингу». З урахуванням значного періоду часу нашої співпраці можемо порекомендувати ЮФ «ЦПК» як грамотного, надійного і відповідального юридичного консультанта, особливо тим, хто тільки стоїть на порозі відкриття свого бізнесу.
 • Володимир Бездітко (Генеральний директор ТОВ «Компанія управління проектами «Реаліті»)
  З юридичною фірмою «Центр правового консалтингу» співпрацюємо дуже давно. Що подобається в цій компанії, крім високого професіоналізму її персоналу, це їх підхід в роботі - завжди відповідальний і дуже організований. Ну, і крім того, вони дійсно добре орієнтуються в цій специфічній діловій сфері і є надійними юридичними консультантами в питаннях інвестування в будівельні проекти на ринку житлової і комерційної нерухомості.