Протягом багатьох років юридична фірма «Центр правового консалтингу» надає послуги всім, хто планує відкрити або придбати справу, пов’язану з продажем товарів і послуг за допомогою глобальної мережі Інтернет.


Хто наші клієнти?


Іноземні компанії, локальні корпоративні клієнти, які планують займатися торгівельною діяльністю в Україні за допомогою організації інтернет-магазинів, або початківці місцеві підприємці, які планують організувати інтернет торгівлю, а також вже діючі інтернет-магазини.


Чим ми можемо бути корисні

і які послуги ми надаємо?


У цій сфері існують блоки юридичних завдань, які повинні бути вирішені усіма клієнтами, і наша юридична фірма «Центр правового консалтингу» може оперативно допомогти в їх вирішенні, зокрема:

1. Організація корпоративної структури інтернет-бізнесу

У зв’язку з цим ми надаємо нашим клієнтам консультації з таких питань:

  • яку корпоративну форму організації інтернет-бізнесу краще обрати (нерезидент, представництво нерезидента, господарське товариство, підприємництво фізичної особи або поєднання цих форм); ⇒більше про “Реєстрацію юридичних осіб, ФОП, представництв нерезидентів”
  • як зареєструвати бізнес (супровід усіх реєстраційних процедур і постановка на облік у всіх обов’язкових органах);
  • як оформити взаємовідносини між власниками бізнесу (наприклад, укласти корпоративний договір).

2. Податкове і фінансове планування діяльності

У зв’язку з цим ми надаємо нашим клієнтам консультації з таких питань:

3. Оформлення взаємин з розробниками об’єктів інтелектуальної власності, що використовуються в торгівлі через Інтернет

У зв’язку з цим ми надаємо нашим клієнтам консультації з таких питань:

4. Правове забезпечення господарської діяльності інтернет-магазинів

У зв’язку з цим ми надаємо нашим клієнтам консультації з таких питань:

  • як правильно структурувати всі господарські операції при веденні бізнесу за допомогою Інтернет (розробка юридичної схеми роботи інтернет-магазину, руху товарів від постачальника до покупця та його документальне, в тому числі договірне забезпечення);
  • як правильно юридично оформити продаж товарів за допомогою інтернет-магазину (розробка правил роботи, публічних договорів або публічних оферт на веб-сайти); ⇒більше про договір оферти і публічний договір
  • як правильно юридично забезпечити конфіденційність і захист персональних даних користувачів інтернет-магазину (розробка положень про конфіденційність і захист персональних даних на веб-сайти із застосуванням GDPR).

Чому вигідно з нами співпрацювати?


Протягом багатьох років юридична фірма «Центр правового консалтингу» надає послуги компаніям, що спеціалізуються на інтернет-торгівлі. У зв’язку з цим нашими юристами отримано значний практичний досвід в цій сфері. У нашій особі клієнт отримує грамотного і відповідального зовнішнього консультанта, який знає специфіку завдань клієнта і вміє оперативно і якісно їх вирішувати.