Представництво інтересів клієнта - сільськогосподарського підприємства з приводу юридичного супроводження процедури реорганізації (перетворення) організаційно-правової форми  з Приватного підприємства у Товариство з обмеженою відповідальністю. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

ЮФ «Центр правового консалтингу» представила інтереси клієнта – сільськогосподарського підприємства з приводу юридичного супроводження процедури зміни, а саме реорганізації (перетворення) організаційно-правової форми  з Приватного підприємства у Товариство з обмеженою відповідальністю. У комплекс послуг наданих фахівцями юридичної фірми входили підготовка всіх необхідних документів, проведення зборів власників та супровід процедури реорганізації (перетворення) підприємства у всіх державних органах. За результатами надання послуг до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних-осіб підприємців та громадський формувань були внесені відповідні записи про припинення підприємства та створення підприємства в новій організаційно-правовій формі.

Інтереси компанії представляли юристи ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Кравченко, Владислав Золкін та Андросюк Сергій. Куратором проекту виступив керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Артур Нонко.

Дізнайтесь більше про послуги ЮФ “Центр правового консалтингу” стосовно юридичного супроводу придбання сільськогосподарського бізнесу в Україні і його подальшого супроводу: https://cpk.ua/agri/ 

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda