Успішний захист інтересів клієнта суперечці між власниками приватного підприємства про правомірність введення нового учасника і збільшення статутного капіталу - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта в Рівненському апеляційному господарському суді в суперечці між власниками приватного підприємства про правомірність введення нового учасника і збільшення статутного капіталу. При цьому суди підтримали правову позицію відповідача, запропоновану ЮФ «ЦПК», про неможливість застосування правил, що регулюють відступлення частки в статутному капіталі товариств з обмеженою відповідальністю та процедуру збільшення статутного капіталу таких товариств, встановлених в законодавстві України, при здійсненні цих процедур в приватних підприємствах. Куратором проекту виступив керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Артур Нонко. Представництво інтересів клієнта в суді здійснював юрист ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Кравченко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda