Юридична фірма «Центр правового консалтингу» надала консультацію ізраїльському інвесторові щодо відкриття приватного медичного закладу в Україні - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

В кінці січня 2017 року ЮФ «Центр правового консалтингу» було отримано запит на проведення комплексних аналітичних робіт щодо початку діяльності приватного медичного закладу в Україні.
Дана консультація включає в себе комплекс послуг щодо реєстрації юридичної особи, вибору податкової системи підприємства, можливості отримання необхідних ліцензій, дозволів та інших документів, необхідних установі в процесі діяльності, розробку типових господарських договорів підприємства, та питання отримання дозволу на працевлаштування іноземних фахівців.
За результатами проведеної консультації був складений меморандум про співпрацю, в рамках якого, ЮФ «Центр правового консалтингу» надаватиме інвестору необхідні консультації з юридичних, господарських, податкових і бухгалтерських питань.
Вирішальним фактором при виборі компанії «Центр правового консалтингу» в якості юридичного радника, є комплексний підхід до вирішення всіх питань клієнта, щодо початку бізнесу в Україні.
Кураторами проекту виступили керуючі партнери Андрій Олефіренко і Артур Нонко, юридичні консультації надавали старший юрист Роман Кравченко, провідний юрист Микола Осінський, юрист Владислав Золкін, та фахівець з бухгалтерського обліку Юлія Падалка.
Дізнайтеся більше про комплексну послуги «Юридична допомога при створенні приватних медичних установ»:  https://cpk.ua/yuridicheskaya-pomoshh-pri-sozdanii-chastnyih-meditsinskih-uchrezhdeniy/ 

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda