Юридическое сопровождение в сфере электронной коммерции
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Клієнт:

Холдинг Enjoy Life є стартапом в області інтернет торгівлі і розвитку глобальної міжнародної дисконтної мережі з максимально вигідними умовами покупок для покупців і зручними взаємовигідними умовами співпраці для магазинів, мереж і торгових точок.

Суть справи:

Клієнт звернувся в ЮФ «Центр правового консалтингу» з масою ідей і питань, які можна звести до наступного:

  • окреслити відповідну структуру для ведення бізнесу, з урахуванням специфіки використання віртуальної системи «enjoy life» і розрахунків віртуальними грошима;
  • проконсультувати з приводу оподаткування та дати свої рекомендації на тему оптимальної моделі оподаткування;
  • пояснити всі тонкощі при оформленні майнових прав на сайт;
  • доопрацювати систему залучення в Enjoy Life банківських установ;
  • оформлення трудових договорів з персоналом.

Окремим блоком обговорювалися наміри клієнта провести ICO, супровід ICO проектів, корпоративні та комерційні ризики, розробка механізму конвертації криптовалюти.

Результат:

ЮФ «Центр правового консалтингу» має досвід супроводу проектів в сфері стартапів, супроводу ICO проектів і проектів, пов’язаних з цифровою валютою, створення спільних підприємств або консультування з окремих питань їх діяльності, фінансового та податкового консультування, оформлення прав інтелектуальної власності

Клієнт отримав і задоволений юридичною консультацією. ЮФ «Центр правового консалтингу» продовжує юридичний супровід холдингу Enjoy Life.

Консультаційна послуга була надана керуючими партнерами ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрієм Олефіренко і Артуром Нонко.

Дізнайтеся більше про послугу «Комплексний супровід START-UP проектів»: https://cpk.ua/start-up/ 

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda