Захист інтересів Hyundai Corporation в суді - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

ЮФ «Центр правового консалтингу» захистила інтереси однієї з найбільших міжнародних компаній Hyundai Corporation і представила її інтереси в Івано-Франківському міському суді Івано-Франківської області. За результатами розгляду скарги з приводу бездіяльності працівників Івано-Франківського відділу поліції генерального управління національної поліції в Івано-Франківській області по внесенню відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчим суддею було прийнято рішення, яким задоволено скаргу та зобов’язано внести відповідні відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Інтереси компанії в суді представляли старший юристи ЮФ «Центр правового консалтингу» Роман Кравченко, та юристи Олексанр Прокопець і Андрій Кравченко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda