Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представляє інтереси ТОВ «С енд Ей Мюзік Група» в конфлікті між Світланою Лободою і її продюсером Олександром Ширковим. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представляє інтереси ТОВ «С енд Ей Мюзік Група» в конфлікті між Світланою Лободою і її продюсером Олександром Ширковим.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представляє інтереси ТОВ «С енд Ей Мюзік Група» в конфлікті між Світланою Лободою і її продюсером Олександром Ширковим.

Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 22.10.2009 р. було задоволено заяву ТОВ «С енд Ей Мюзік Група» про відновлення строку на апеляційне оскарження рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 06.08.2009 р. у цивільній справі за позовом Лободи Світлани Сергіївни до ТОВ «С енд Ей Мюзік Група» про визнання недійсними договорів про передачу авторських і суміжних прав та заборону вчинення дій, що порушують авторське право.

Партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Ігор Окунєв, який представляє в даному судовому процесі інтереси ТОВ «С енд Ей Мюзік Група», наступним чином прокоментував цю подію: «Відновлення ТОВ «С енд Ей Мюзік Група» терміну на апеляційне оскарження рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 06.08.2009 р. відповідно до визначення Апеляційного суду м. Києва від 22.10.2009 р. обумовлює істотні юридичні наслідки, оскільки рішення суду першої інстанції, стосовно якого відновлений термін на апеляційне оскарження, втрачає статус судового акта, що вступив законної сили, а саме: втрачає властивості загальнообов’язковості і можливості звернення рішення до примусового виконання. Стосовно до даної ситуації це означає, що договори про передачу авторських і суміжних прав, укладені між ТОВ «С енд Ей Мюзік Група» і Лободою С.С. є дійсними. Тобто ТОВ «С енд Ей Мюзік Група» на даний час, згідно з цими договорами про передачу авторських і суміжних прав, має визначені ними права щодо об’єктів інтелектуальної власності переданих Лободою С.С. за даними договорами ».

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda