Господарський суд Черкаської області, що відкрив провадження у справі за позовом «Технологічного центру - Горки», юридичним радником якого виступає юридична фірма «Центр правового консалтингу» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Господарський суд Черкаської області, що відкрив провадження у справі за позовом «Технологічного центру – Горки», юридичним радником якого виступає юридична фірма «Центр правового консалтингу»

Господарський суд Черкаської області, що відкрив провадження у справі за позовом «Технологічного центру – Горки», юридичним радником  якого виступає юридична фірма «Центр правового консалтингу», про дострокове розірвання кредитного договору, укладеного із ВАТ «Піреус Банк МКБ», не зважився розглядати справу по суті за місцезнаходженням відповідача – Черкаської філії ВАТ «Піреус Банк МКБ» і передав справу до Господарського суду м. Києва за місцезнаходженням ВАТ «Піреус Банк МКБ». Як вже раніше зазначалося позовні вимоги «Технологічного центру – Горки» обґрунтовуються істотними змінами обставин, якими сторони керувалися при укладенні кредитного договору, зокрема, зміною курсу долару США, суттєвим зменшенням попиту на автомобілі тощо.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda