Керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко взяв участь у телепередачі «Бізнес стратегії і право» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко взяв участь у телепередачі «Бізнес стратегії і право»

Керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко і заступник голови ВАСУ палати з розгляду податкових спорів Антон Поляничко взяли участь у телепередачі «Бізнес стратегії і право», яка була присвячена питанням відшкодування ПДВ, практиці визнання угод нікчемними, а також питанням законодавчих колізій , що виникли після заборони на здійснення грального бізнесу. Бесіда відбувалася «21» грудня 2009р. в прямому ефірі на телеканалі UBC.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda