Керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко взяв участь у телепередачі «Бізнес стратегії та право» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко взяв участь у телепередачі «Бізнес стратегії та право»

Керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко  взяв участь у телепередачі «Бізнес стратегії та право», яка була присвячена стратегіям фінансування будівництва житла. Бесіда відбувалася «07» грудня 2009р. в прямому ефірі на телеканалі UBC.

Надійшла велика кількість дзвінків від телеглядачів, які були стурбовані питаннями надійності купівлі прав на об’єкти, що будуються через цільові облігації, перспективами інвестування коштів у будівництво, можливістю відновлення іпотечного кредитування і т.д.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda