Спеціалісти юридичної фірми «Центр правового консалтингу» підготували для Представництва Компанії «ПОЛЬСЬКЕ ГІРНИЦТВО НАФТОВЕ І ГАЗОВЕ С.А.» в м. Києві огляд законодавства України. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Спеціалісти юридичної фірми «Центр правового консалтингу» підготували для Представництва Компанії «ПОЛЬСЬКЕ ГІРНИЦТВО НАФТОВЕ І ГАЗОВЕ С.А.» в м. Києві огляд законодавства України.

Спеціалісти юридичної фірми «Центр правового консалтингу» підготували для Представництва Компанії «ПОЛЬСЬКЕ ГІРНИЦТВО НАФТОВЕ І ГАЗОВЕ С.А.» в м. Києві огляд законодавства України стосовно наявності норм, що містять заборону та/чи обмеження на купівлю резидентами валюти з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами по погашенню позик. Огляд законодавства підготував старший юрист Роман Кравченко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda