Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником Компанії «ПОЛЬСЬКЕ ГІРНИЦТВО НАФТОВЕ І ГАЗОВЕ С.А.» на переговорах з НАК «Нафтогаз України» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником Компанії «ПОЛЬСЬКЕ ГІРНИЦТВО НАФТОВЕ І ГАЗОВЕ С.А.» на переговорах з НАК «Нафтогаз України»

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником Компанії «ПОЛЬСЬКЕ ГІРНИЦТВО НАФТОВЕ І ГАЗОВЕ С.А.» на переговорах з НАК «Нафтогаз України» з питань укладення технічної угоди щодо врегулювання процедури прийняття-передачі природного газу в пунктах виміру витрат газу на польсько-українському кордоні. В переговорах приймав участь керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda