Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила порушені права Святобога О.В. під час розгляду цивільної справи про стягнення з Міністерства внутрішніх справ України страхової суми. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила порушені права Святобога О.В. під час розгляду цивільної справи про стягнення з Міністерства внутрішніх справ України страхової суми.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила порушені права Святобога О.В., представляючи його інтереси у Печерському районному суді м. Києва та апеляційному суді м. Києва під час розгляду цивільної справи про стягнення з Міністерства внутрішніх справ України страхової суми, що мала бути виплачена у зв’язку з загибеллю батька. Представництво у справі здійснював юрист юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Олексій Уколов.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda