Юридична фірма «Центр правового консалтингу» здійснила захист інтересів Державної академії житлово-комунального господарства у Верховному суді України. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» здійснила захист інтересів Державної академії житлово-комунального господарства у Верховному суді України.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» здійснила захист інтересів Державної академії житлово-комунального господарства у Верховному суді України у трудовому спорі із завідувачем кафедри навчального закладу про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за вимушений прогул та відшкодування моральної шкоди. Верховний суд України прийняв позитивне для Державної академії житлово-комунального господарства рішення відмовивши у задоволенні касаційної скарги на судові рішення, якими було відмовлено у задоволенні позовних вимог. З боку Державної академії житлово-комунального господарства представництво у спорі здійснював партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Ігор Окунєв.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda