керуючий партнер ЮФ "Центр правового консалтингу" Артур Нонко та юрист Микола Олефіренко взяли участь в Першому шаховому турнірі серед юристів - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

керуючий партнер ЮФ “Центр правового консалтингу” Артур Нонко та юрист Микола Олефіренко взяли участь в Першому шаховому турнірі серед юристів

7 листопада 2010 в київському шаховому клубі «Гамбіт» відбувся Перший шаховий турнір серед юристів ім. А.А. Альохіна. У турнірі взяли участь як досвідчені юристи, адвокати, партнери юридичних фірм, так і студенти юридичних вузів. Турнір проходив у дружній і доброзичливій атмосфері, в перервах між партіями учасники знайомилися, спілкувалися, обмінювалися досвідом, після чого продовжували вести цікаву інтелектуальну боротьбу за шаховими дошка. Не зважаючи на те, що регламентом було передбачено проведення п’яти турів, юристи із задоволенням грали і аналізували розіграні позиції і під час коротких перерв між партіями, що свідчить про високу зацікавленість та сьогодення ентузіазмі гравців. Розбирати зіграні партії допомагали професійні шахісти і тренери вищої категорії Андрій Кольба і Роман Хаєцький, які також зіграли ряд партій з учасниками турніру. Враховуючи різний рівень шахової підготовки учасників, за результатами турніру були визначені кращі гравці в двох умовних категоріях: «майстра» і «аматори».

Перше місце серед майстрів зайняв керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко, а його колега Микола Олефіренко став першим серед аматорів. Другим у заліку майстрів став студент Київського національного університету внутрішніх справ Артем Терещенко. Призерами турніру в категорії аматорів стали Андрій Магас, партнер юридичної фірми «КЛМ», і Володимир Губенко, керуючий партнер юридичної фірми «Губенко і Партнери», які зайняли, відповідно, друге і третє місця.

Переможці та призери змагань були нагороджені призами від Генерального інформаційного партнера турніру Всеукраїнської мережі ЛІГА: ЗАКОН.
Турнір проходив за підтримки Асоціації юристів України, компанії Legal Marketing Solutions і шахового клубу «Гамбіт». Медіа-партнерами турніру виступили «Юридична газета» та юридичний портал Pravotoday.in.ua.
Портал ЛІГА:ЗАКОН

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda