Отримання бюро кредитних історій Ліцензії на право здійснення діяльності, пов'язаної cо збором, обробкою, зберіганням, захистом і використанням інформації, яка складає кредитну історію. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Отримання бюро кредитних історій Ліцензії на право здійснення діяльності, пов’язаної cо збором, обробкою, зберіганням, захистом і використанням інформації, яка складає кредитну історію.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним консультантом з питання отримання бюро кредитних історій Ліцензії на право здійснення діяльності, пов’язаної cо збором, обробкою, зберіганням, захистом і використанням інформації, яка складає кредитну історію. У роботі брала участь директор департаменту з питань реєстрації фінансових установ Тетяна Піддубна.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda