Партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Андрій Коршун виступив з доповіддю за круглим столом: "Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, або фінансування терроризму» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Андрій Коршун виступив з доповіддю за круглим столом: “Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, або фінансування терроризму»

Партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Андрій Коршун виступив з доповіддю за круглим столом організованим Радою незалежних бухгалтерів та аудиторів. Захід був присвячений новим вимогам до бухгалтерів, аудиторів і юристів у зв’язку з набуттям чинності нової редакції Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, або фінансування терроризму». В ході дискусії Андрій Коршун зазначив, що прийнятий закон конфліктує зі спеціальним законодавством, яке гарантує і регулює діяльність адвокатів, зокрема, це стосується адвокатської таємниці. “Поняття адвокатської таємниці визначено в пункті 7 статті 8 Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», де вказано, що адвокатська таємниця є інформацією, яка стала відома адвокату при виконанні обов’язків щодо захисту клієнта, представництва його інтересів у суді та у справах врегулювання досудових спорів. На даному етапі закон обмежився тільки в рамках цього поняття, хоча стаття 5 Закону «Про адвокатуру» передбачає досить широкий перелік діяльності адвоката, де застосовується поняття адвокатської таємниці. Таким чином буде виникати конфлікт між адвокатом, як спеціальним суб’єктом фінансового моніторингу та адвокатом як особою, яка представляє клієнта.

Засідання круглого столу відбулося 15 вересня 2010 року в Прес-центрі «Ліга БізнесІнформ».

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda