Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси Громадянина С. у Дарницькому районному суді м. Києва - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси Громадянина С. у Дарницькому районному суді м. Києва

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси Громадянина С. у Дарницькому районному суді м. Києва по цивільній справі за позовом Громадянина С. до Громадянки А., треті особи: орган опіки та піклування Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації, прокуратура Дарницького району м. Києва про виселення та зняття з реєстрації. Рішенням Дарницького районного суду м. Києва було задоволено позовні вимоги про виселення Громадянки А. з займаної квартири. Інтереси Громадянина С. у справі представляли юристи юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Олексій Уколов та Олександр Мачульний.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda