Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно представила інтереси ТОВ «Українська енергетична компанія» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно представила інтереси ТОВ «Українська енергетична компанія»

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно представила інтереси ТОВ «Українська енергетична компанія» в Київському апеляційному господарському суді у справі за позовом ТОВ «Українська енергетична компанія» до Дочірньої компанії «Укргазвидобування» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» про стягнення заборгованості та штрафних санкцій в сумі 18 282 689,06 грн. У результаті апеляційного розгляду справи було залишено без змін рішення Господарського суду м. Києва про задоволення зазначеного позову, а апеляційна скарга відповідача – боржника відхилена. Представництво в справі здійснювали партнери ЮФ «Центр правового консалтингу» Ігор Окунєв та Андрій Коршун.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda