Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником «Бурос-М» та представила його інтереси в Київському міжобласному апеляційному господарському суді - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником «Бурос-М» та представила його інтереси в Київському міжобласному апеляційному господарському суді

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником «Бурос-М» та представила його інтереси в Київському міжобласному апеляційному господарському суді.
Апеляційний суд скасував рішення місцевого суду, а апеляційну скаргу позивача задовольнив у повному обсязі – договір овердрафту з ПАТ «Піреус-банк» розірвано.
У ході розгляду справи було встановлено, що в дійсності мало місце суттєва зміна умов, якими керувалися сторони при укладенні договору овердрафту.
Інтереси позивача у справі представляв адвокат юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Роман Кравченко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda