Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» з питання стягнення солідарно з фізичної та юридичної осіб заборгованості в сумі 29 000 000,00 гривень. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» з питання стягнення солідарно з фізичної та юридичної осіб заборгованості в сумі 29 000 000,00 гривень.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» з питання стягнення солідарно з фізичної та юридичної осіб заборгованості в сумі 29 000 000,00 гривень. Суд першої інстанції в повному обсязі задовольнив позовні вимоги Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк». У роботі брали участь керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко і партнер Андрій Коршун.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda