Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» в судовій суперечці з ТОВ «Вінницябуд» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» в судовій суперечці з ТОВ «Вінницябуд»

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» в судовій суперечці з ТОВ «Вінницябуд» про стягнення з ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат” заборгованості за договорами генерального підряду за первинним позовом та стягнення безпідставно отриманих коштів з ТОВ «Вінницябуд» у зв’язку з неукладенням договорів генерального підряду за зустрічним позовом. Сторонами досягнуто згоди з усіх спірних питань. Представництво інтересів ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» у судових інстанціях здійснювали партнери Юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Ігор Окунєв та Андрій Коршун.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda