Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником ВАТ «Агропромислова група «Закарпатський сад» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником ВАТ «Агропромислова група «Закарпатський сад»

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником ВАТ «Агропромислова група «Закарпатський сад» і успішно представила його інтереси в Київському апеляційному господарському суді в судовій справі за позовом ВАТ «Агропромислова група «Закарпатський сад» до ВАТ «Київметробуд» про стягнення заборгованості та штрафних санкцій. Київський апеляційний господарський суд відмовив ВАТ «Київметробуд» у задоволенні апеляційної скарги та залишив у силі рішення Господарського суду м. Києва. Інтереси ВАТ «Агропромислова група «Закарпатський сад» у справі представляли керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко і партнер Андрій Коршун.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda