Артур Нонко керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» переможець у номінації «Кращий юрист з оподаткування» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Артур Нонко керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» переможець у номінації «Кращий юрист з оподаткування».

1 червня 2011 року, в київському готелі Hyatt під егідою видання «Юридична практика» пройшла V Щорічна церемонія вручення «Юридичної премії року». «Юридична премія 2011 року» була вручена в 23 номінаціях. Переможцем у номінації кращий юрист з оподаткування був визнаний керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Артур Нонко.

Варто зазначити, що податкова практика в ЮФ «Центр правового консалтингу» існує досить давно, але більшою популярністю послуги юристів, які спеціалізуються на питаннях оподаткування стали користуватися у клієнтів з літа 2010 року. Провідним юристом в даній практиці в ЮФ «Центр правового консалтингу» є керуючий партнер компанії – Артур Вікторович Нонко. Його статті та коментарі читачі можуть регулярно бачити на сторінках кращих юридичних і бізнес-видань України, крім цього Артур Нонко регулярно відповідає на питання з оподаткування читачів видання «БІЗНЕС».

За рік компанія досягла чималих успіхів у сфері вирішення податкових спорів та консультацій з податкових питань, і перемога в «Юридичної премії» керуючого партнера ЮФ «Центр правового консалтингу» Артура Нонко є підтвердженням найвищого рівня професіоналізму номінанта.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda