Керуючий партнер ЮФ "Центр правового консалтингу" Андрій Олефіренко увійшов до складу Експертної ради видання "Юридична газета" із судової практики - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Керуючий партнер ЮФ “Центр правового консалтингу” Андрій Олефіренко увійшов до складу Експертної ради видання “Юридична газета” із судової практики

Керуючий партнер ЮФ “Центр правового консалтингу” Андрій Олефіренко увійшов до складу Експертної ради видання “Юридична газета” з судової практики.
Експертна рада “Юридичної газети” була створена з метою надання читачам більш глибої аналітики, що спирається на думку професійних юристів, які входять до складу Ради і будуть регулярно з’являтися на сторінках “Юридичної газети”, впливаючи тим самим на формування редакційної політики “Юридичної газети” у своїх сферах практики та здійснюючи особистий безцінний внесок у становлення професійної юридичної преси в Україні.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda