ЮФ «Центр правового консалтингу» представила інтереси компанії «Глобал Конгстрактіон»у Київському окружному адміністративному суді у справі за позовом до ДПІ на загальну суму 1300000 грн. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

ЮФ «Центр правового консалтингу» представила інтереси компанії «Глобал Конгстрактіон»у Київському окружному адміністративному суді у справі за позовом до ДПІ на загальну суму 1300000 грн.

ЮФ «Центр правового консалтингу» представила інтереси компанії «Глобал Конгстрактіон»у Київському окружному адміністративному суді у справі за позовом до Державної податкової інспекції про скасування рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій органами ДПІ на загальну суму1300000 грн. Інтереси клієнта представляв керуючий партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda