Юридична фірма «Центр правового консалтингу» серед «50 кращих юридичних компаній України» одразу за кількома критеріями - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» серед «50 кращих юридичних компаній України» одразу за кількома критеріями

6 грудня 2011 року опубліковані результати всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України» – проекту газети«Юридична практика», яка цього року проводилась спільно з ВД «Комерсант-Україна».

В результаті проведеного дослідження були визначені провідні юридичні фірми України по цілому ряду критеріїв: доходу, кількості юристів, ефективності, репутації і складності супроводжуваних ними угод. Дане дослідження проводиться вже в п’ятнадцятий раз, і щороку вдосконалюється його методика. У поточному році на позицію юридичної компанії в рейтингу, крім вищевказаних показників, також вплинули результати участі у міжнародних дослідженнях.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» увійшла до числа провідних юридичних фірм України відразу в декількох рейтингах:

«50 провідних юридичних фірм України» У загальному рейтингу юридичних компаній ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 28-е місце. Якщо порівнювати з результатами минулого 2010 року, компанія піднялася відразу на 13 позицій.

«50 провідних юридичних фірм України за кількістю юристів» ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 17-е місце серед 30 провідних юридичних фірм, які надали згоду на публікацію відомостей.

«50 провідних юридичних фірм України за обсягом доходів» ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 16-е місце серед 29 провідних юридичних фірм, що вказали інформацію про доходи на умовах конфіденційності.

«50 провідних юридичних фірм України з фінансової ефективності» ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 34-е місце серед 50 провідних юридичних фірм України.

«25 найбільших спорів у сфері оподаткування» ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла відразу два місця 18-е і 23-е.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda