Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси громадянина Російської Федерації у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ у справі, про стягнення грошових коштів - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси громадянина Російської Федерації у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ у справі, про стягнення грошових коштів

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси громадянина Російської Федерації у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ у справі, про стягнення грошових коштів, які передавалися для придбання нерухомості. За результатами розгляду касаційної скарги, суд виніс рішення яким скасував рішення суду першої інстанції і визначення апеляційної інстанції, і виніс нове рішення про часткове задоволення заявлених позовних вимог.

Представлення інтересів клієнта в суді касаційної інстанції здійснював старший юрист юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Олексій Уколов.Керівництво проектом здійснював партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda