ЮФ «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником ТОВ «Фермон ПЛАЗА» з питань внесення змін до установчих документів у зв'язку зі зміною складу засновників та зміни місцезнаходження компанії. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

ЮФ «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником ТОВ «Фермон ПЛАЗА» з питань внесення змін до установчих документів у зв’язку зі зміною складу засновників та зміни місцезнаходження компанії.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила юридичним радником ТОВ «Фермон ПЛАЗА» з питань внесення змін до установчих документів у зв’язку зі зміною складу засновників та зміни місцезнаходження компанії. Проект реалізовано за участі юриста ЮФ «Центр правового консалтингу» Владислава Золкіна.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda