Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила радником однієї з компаній лідерів з видобутку корисних копалин в Україні та представила її інтереси у судовому спорі про визнання договору оренди під'їзних шляхів недійсним. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила радником однієї з компаній лідерів з видобутку корисних копалин в Україні та представила її інтереси у судовому спорі про визнання договору оренди під’їзних шляхів недійсним.

 Юридична фірма «Центр правового консалтингу» виступила радником однієї з компаній лідерів з видобутку корисних копалин в Україні та представила її інтереси у судовому спорі про визнання договору оренди під’їзних шляхів недійсним. Позов був аргументований тим, що підприємство залізничного транспорту не було ні власником, ні законним користувачем цього майна, а тому не могло їм розпоряджатися. За результатами розгляду спору, місцевий господарський суд прийняв рішення про задоволення позовної заяви в повному обсязі. Не погодившись з винесеним рішенням, підприємство залізничного транспорту оскаржило його в апеляційному порядку. При розгляді апеляційної скарги суд прийшов до висновку про те, що рішення місцевого господарського суду відповідає нормам матеріального та процесуального права, а апеляційна скарга відповідача – безпідставна та задоволенню не підлягає. Представництво інтересів в суді здійснював старший юрист ЮФ “Центр правового консалтингу” Роман Кравченко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda