ЮФ «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта у справі про скасування податкового повідомлення-рішення на загальну суму 1 600 000 грн. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

ЮФ «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта у справі про скасування податкового повідомлення-рішення на загальну суму 1 600 000 грн.

 Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта (одне з найбільших підприємств в країнах СНД і єдине в Україні з повним циклом виробництва пластмасової застібки-блискавки)  у Київському окружному адміністративному суді у справі про скасування податкового повідомлення-рішення на загальну суму 1 600 000 грн. За результатами розгляду справи, позовні вимоги задоволені повністю, податкове-повідомлення рішення скасовано. Представництво інтересів клієнта в суді здійснював юрист ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Кравченко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda