ЮФ «Центр правового консалтингу» захистила інтереси приватної особи у цивільній справі про захист честі, гідності, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

ЮФ «Центр правового консалтингу» захистила інтереси приватної особи у цивільній справі про захист честі, гідності, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди.

 ЮФ «Центр правового консалтингу» захистила інтереси приватної особи в Дніпровському районному суді м. Києва у цивільній справі про захист честі, гідності, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди. Судом було винесено рішення  про відмову в задоволенні позовних вимог на користь клієнта ЮФ «Центр правового консалтингу». Представництво в суді та захист порушених прав та інтересів клієнта здійснював юрист ЮФ «Центр правового консалтингу» Олександр Мачульний.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda