Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта у справі про визнання електронних торгів недійсними. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта у справі про визнання електронних торгів недійсними.

 Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта (логістичний центр) в Господарському суді міста Києва у справі про визнання електронних торгів недійсними. Судом було прийнято рішення про відмову в задоволенні позовних вимог нашого опонента. Представництво інтересів клієнта здійснював юрист ЮФ «Центр правового консалтингу» Ілля Якушев , який захистив інтереси нашого клієнта та отримав позитивне рішення.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda