Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта у справі про стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгової пенсії на загальну суму 64000,00 грн. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта у Київському апеляційному адміністративному суді у справі про стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгової пенсії на загальну суму 64000,00 грн. За результатами розгляду справи, у задоволені апеляційної скарги Управляння ПФУ в м. Василькові та Васильківському районні Київської області відмовлено повністю. Представництво інтересів клієнта в суді здійснював юрист ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Кравченко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda