Адвокат ЮФ «ЦПК» в суді успішно захистив інтереси HYUNDAI CORPORATION. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси клієнта HYUNDAI CORPORATION в господарському суді Івано-Франківської області у справі про скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію припинення права власності на об’єкти іпотеки та закриття розділів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Особливістю даного процесу була відсутність інформації щодо реквізитів і змісту рішень державного реєстратора щодо реєстрації припинення права власності та закриття розділів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.  У ході розгляду господарських справ судом, за клопотанням представника позивача, були витребувані реєстраційні справи в Івано-Франківської міської ради.

Суд прийняв рішення на користь клієнта ЮФ «ЦПК» HYUNDAI CORPORATION.

Куратором проекту виступив старший юрист Роман Кравченко. Представництво у господарському суді Івано-Франківської області здійснював адвокат Андрій Овчарук.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda