Представництво інтересів японської компанії з питання юридичного супроводу придбання сільськогосподарського бізнесу в Україні - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси японської компанії “Thirwave Corporation” з питання юридичного супроводу придбання сільськогосподарського бізнесу в Україні та його подальшого супроводу. У комплекс послуг, наданих фахівцями юридичної фірми, входили супровід і структурування угоди про придбання частки в статутному капіталі великого українського сільськогосподарського підприємства ТОВ «Ківшовата Агро», організація і проведення переговорів між сторонами, а так же юридичний і бухгалтерський, в тому числі податковий, аналіз господарської діяльності підприємства.

Куратором проекту виступив керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко, інтереси клієнта представляли старший юрист Роман Кравченко, провідний юрист Микола Осінський, юристи Андрій Кравченко та Владислав Золкін.

Дізнайтеся більше про послуги ЮФ «Центр правового консалтингу» з питань юридичного супроводу придбання сільськогосподарського бізнесу в Україні та його подальшого супроводу https://cpk.ua/agri/

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda