Успішний захист інтересів клієнта у справі про дозвіл на виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси клієнта, фізичної особи, в Дарницькому районному суді міста Києва, у справі про дозвіл на виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків. У суді було встановлено, що батько дитини фактично не бере участі у вихованні та перешкоджає виїзду дитини за кордон на лікування, що фактично суперечить інтересам дитини. Ці факти послужили позитивному рішенню суду. Таким чином, було отримано судовий дозвіл на вивіз дитини за кордон без дозволу одного з батьків. Куратором проекту виступив керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко, інтереси клієнта в суді представила юрист ЮФ «Центр правового консалтингу» Ольга Хорошайло.
Дізнайтеся більше про послуги ЮФ «Центр правового консалтингу» в сфері судового захисту інтересів https://cpk.ua/praktiki/litigation/ 

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda