Виведення іноземної компанії з ринку і припинення бізнесу в Україні - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представляє інтереси українського підрозділу іноземного транспортного підприємства з питання виведення компанії з ринку і припинення бізнесу в Україні. У комплекс послуг наданих фахівцями юридичної фірми входять представництво інтересів дочірньої компанії в господарському суді в справі про визнання банкрутом, підготовка всіх необхідних документів і супровід ліквідаційної процедури підприємства, проведення зборів акціонерів, спілкування з податковими органами, повідомлення кредиторів, та, крім того, надання послуг арбітражного керуючого і ліквідатора для проведення процедури банкрутства. Крім цього попередньо було проведено аудит підприємства, що ліквідується та інвентаризація майна. Так само ЮФ «Центр правового консалтингу» надає підприємству, що ліквідується послуги з поточного бухгалтерського супроводу ліквідаційної процедури, а так само вирішення питань з кредиторами та дебіторами і звільнення персоналу.

Куратором проекту виступив керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко, інтереси клієнта представляли старший юрист Роман Кравченко, провідний юрист Микола Осінський, юристи Андрій Кравченко та Владислав Золкін.

Інтереси клієнта в суді представляє арбітражний керуючий Олександр Мачульний.

Дізнайтеся більше про комплексну послугу від ЮФ «Центр правового консалтингу» «Ліквідація і банкрутство» https://cpk.ua/likvidatsiya-predpriyatiya-professionalnaya-yuridicheskaya-pomoshh-landing/

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda