консультация иностранца по вопросу регистрации компании.
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Клієнт: нерезидент, представник китайської компанії, яка спеціалізується на виробництві і продажу устаткування для видобутку нафти і газу.

Суть справи:

В юридичній фірмі «Центр правового консалтингу» звернувся клієнт – представник китайської компанії, з питання відкриття дочірнього підприємства в Україні. Для грамотної та інформативною консультації, юрист нашої фірми попросив клієнта пояснити вектор діяльності їх компанії, для чого їм необхідно відкрити компанію в Україні і яку саме діяльність вони хочуть тут здійснювати. Розпочавши безпосередньо  консультацію, співробітник нашої фірми, насамперед, позначив оптимальну організаційно-правову форму юридичної особи для ведення господарської діяльності, розповів поетапну процедуру і терміни реєстрації компанії, назвав необхідний список документів для реєстрації підприємства.
Клієнта дуже цікавило питання легального перебування та роботи в Україні, відповідно юрист надав вичерпну інформацію щодо перебування та роботи в Україні іноземних осіб, а також отримання дозволу на роботу для нерезидентів, реєстраційного номера картки платника податків для нерезидента та необхідності відкриття інвестиційного рахунку в Україні.
Окремим пунктом обговорювалися питання оподаткування та виплати дивідендів.

Консультацію провів юрист ЮФ «ЦПК» Владислав Золкін.

Результат: консультація повністю задовольнила запити клієнта.

Дізнайтеся більше про послугу “Комплексний юридичний та бухгалтерський супровід господарської діяльності” https://cpk.ua/uk/suprovid-gospodarskoyi-diyalnosti/

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda