Перший шаховий турнір серед юристів - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

“Юридична газета” №46 від 16 листопада 2010 року

Перший шаховий турнір серед юристів

7 листопада 2010 р. у київ­ському шаховому клубі «Гамбіт» відбувся Перший шаховий турнір серед юристів ім. 0.0. Альохіна, організований юридичною фірмою «Губенко та Партнери».

У турнірі взяли участь як досвід­чені юристи, адвокати, партнери юридичних фірм, так і студенти юридичних вишів. Колеги по цеху у дружній та доброзичливій атмос­фері спілкувалися, обмінювалися досвідом та вели цікаву інтелекту­альну боротьбу за шахівницями. Незважаючи на те, що регламен­том передбачалося проведення п’яти турів, юристи із задоволен­ням грали та аналізували розіграні позиції і під час коротких перерв між партіями, що свідчить про висо­кий рівень зацікавленості та справ­жній ентузіазм гравців. Розбирати зіграні партії допомагали профе­сійні шахісти та тренери вищої категорії Андрій Кольба і Роман Хаєцькин, які також зіграли кілька партій з учасниками турніру.

З огляду на різний рівень шахо­вої підготовки учасників, за резуль­татами   турніру   було   визначено найкращих гравців у двох умов­них категоріях: «майстри» та «аматори».   Перше   місце  серед  майстрів   здобув   керуючий   партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко, а його колега Микола Олефіренко став першим серед аматорів. Друге місце у заліку майстрів і здобув студент Київського національного університету внутріщніх справ Артем Терещенко. Призерами турніру в категорії аматорів і стали Андрій Магас, партнер юридичної фірми «КЛМ», та Володимир Губенко, керуючий партнер юридичної фірми «Губенко та Партнери». які посіли, відповідно, друге та третє місце.

Переможці та призери турніру були нагороджені призами від Генерального    інформаційного    партнера турніру Всеукраїнської мережі і   «Ліга:Закон».

Зазначимо, що турнір проходив ї   за підтримки Асоціації правників і   України,  компанії Legal Marketing Solution та шахового клубу «Гам­біт».    Медіа-партнерами   турніру виступили «Юридична газета» та юридичний портал «Ргаvotoday.іn.ua».

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda