Комплексний юридичний супровід та підтримка СтартАп-ів в Україні
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев
консалтинг

Центр Правового Консалтингу пропонує своїм клієнтам комплексний юридичний і бухгалтерський супровід СтартАп-а, який відрізняється надійністю і повною відповідальністю з нашого боку.

Вже більше десяти років ми успішно супроводжуємо бізнес, завоювавши довіру наших клієнтів завдяки професіоналізму і злагодженості роботи нашої команди.

Юридична допомога СтартАп-ам є нашим пріоритетним завданням, тому якщо Вам потрібен юрист для СтартАп-а – ми надамо Вам повну юридичну, а також бухгалтерську підтримку.


Комплексний юридичний супровід бізнесу має багато переваг, серед яких можна виділити кілька особливо істотних:

1) замість одного штатного юриста або бухгалтера Ви отримуєте команду професіоналів які розбираються в усіх сферах права;

2) ми завжди готові невідкладно надати Вам правову підтримку і безперервно вести супровід Вашого бізнесу;

3) юридичний і бухгалтерський аутсорсинг включає широкий спектр послуг, які штатні юрист і бухгалтер просто не в силах охопити.


Головним чином клієнти шукають комплексного юридичного супроводу в розрізі податкового законодавства, бухгалтерського обліку та фінансового планування, і завжди отримують оперативне і якісне консультування з успішним вирішенням поставлених завдань.

Послуга комплексного супроводу передбачає:

  • компетентне юридичне консультування (усне і письмове);
  • підготовку внутрішніх документів підприємства;
  • захист інтересів клієнта у податкових органах;
  • супровід переговорів з контрагентами при укладанні угод;
  • підготовку проектів договорів;
  • представництво інтересів клієнта в судах;
  • оскарження штрафів і санкцій;
  • ведення бухгалтерського обліку;
  • супровід податкових перевірок;
  • консультування у сфері оподаткування.

Підприємствам не завжди вдається отримати в штат досвідченого бухгалтера і висококласного юриста, проте нашим клієнтам нема про що хвилюватися, оскільки в нашій особі вони вже отримали таких фахівців.

Юристи Центру Правового Консалтингу неодноразово супроводжували найрізноманітніші юридичні процеси та процедури, тому нами давно розроблений і налагоджений механізм вирішення всіх бізнес питань.

Клієнтами відзначені професіоналізм і надійність Центру Правового Консалтингу. Співпрацюючи з нами, Ви завжди будете впевнені в успішному врегулюванні будь-яких питань в галузі господарського і податкового права, а також бухгалтерського обліку!


Олена Мякшина


Інші послуги ЮФ “Центр правового консалтингу”


 

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda