Юридична фірма «Центр правового консалтингу» увійшла до рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2011 року» одразу за кількома критеріями - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

6 грудня 2011 року опубліковані результати всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України» – проекту газети «Юридична практика», яка в цьому році проводилося спільно з ВД «Коммерсант-Україна».

В результаті проведеного дослідження були визначені провідні юридичні фірми України за цілою низкою критеріїв: доходу, кількості юристів, ефективності, репутації і складності супроводжуваних ними угод. Дане дослідження проводиться вже в п’ятнадцятий раз, і щороку вдосконалюється його методика. У поточному році на позицію юридичної компанії в рейтингу, крім вищевказаних показників, також вплинули результати участі в міжнародних дослідженнях.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» увійшла в число провідних юридичних фірм України відразу в декількох рейтингах:

«50 провідних юридичних фірм України» У загальному рейтингу юридичних компаній ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 28-е місце. Якщо порівнювати з результатами минулого 2010 року, компанія піднялася відразу на 13 позицій.

«50 провідних юридичних фірм України за кількістю юристів» ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 17-е місце серед 30 провідних юридичних фірм, які надали згоду на публікацію відомостей.

«50 провідних юридичних фірм України за обсягом доходів» ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 16-е місце серед 29 провідних юридичних фірм, що вказали інформацію про доходи на умовах конфіденційності.
«50 провідних юридичних фірм України за фінансової ефективності» ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 34-е місце серед 50 провідних юридичних фірм України.

«25 найбільших суперечок у сфері оподаткування» ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла відразу два місця 18-е та 23-є

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda