Юридична фірма «Центр правового консалтингу» увійшла до рейтингу «50 кращих юридичних фірм України 2009 року» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Вперше юридична фірма «Центр правового консалтингу» взяла участь у рейтингу 50 кращих юридичних фірм України, що проводиться газетою «Юридична практика».

Дослідження проводилося у кілька етапів. Так серед провідних юридичних фірм України за доходом «Центр правового консалтингу» зайняв 27 місце, за кількістю юристів – 20, а за фінансовою ефективністю – 44.

Серед кращих українських юридичних фірм «Центр правового консалтингу» опинилася на 37 місці.

За даними дослідження, проведеного газетою «Юридична практика», ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 47 місце серед 50 кращих юридичних фірм України.

Особливо було відзначено участь «Центру правового консалтингу» в резонансних справах пов’язаних з медициною і фармацією, а саме у справі про захист прав дітей постраждалих від проведення проб Манту.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda