Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко був визнаний одним з кращих судових юристів України - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

За результатами щорічного всеукраїнського професійного дослідження видання «Юридична газета» в рамках проекту «Вибір клієнта 2010-2011. ТОП-100 найкращих юристів України », Андрій Олефіренко був визнаний одним з кращих юристів України за підсумками 2010 року в сфері судової практики , і, за результатами опитування серед споживачів юридичних послуг, рекомендований клієнтами як висококваліфікований фахівець.

За результатами дослідження видання «Юридична газета» в рамках проекту «Вибір клієнта 2010-2011. ТОП-250. Кращі юристи очима колег по юридичному бізнесу », проведеного шляхом голосування серед представників провідних юридичних компаній України, Андрій Олефіренко увійшов до списку ТОП-8 найбільш рекомендованих юристів в категорії« Виконавче провадження », а також ТОП-20 найбільш рекомендованих юристів в категорії «Судова практика»

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda