Розгляд цивільної справи за позовом батьків, дітям яких було проведено туберкулінодіагностику – проба Манту, що призвело до ушкодження здоров’я дітей, буде відбуватися із самого початку. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Розгляд цивільної справи за позовом батьків, дітям яких було проведено туберкулінодіагностику – проба Манту, що призвело до ушкодження здоров’я дітей, буде відбуватися із самого початку.

Розгляд цивільної справи за позовом батьків, дітям яких було проведено туберкулінодіагностику – проба Манту, що призвело до ушкодження здоров’я дітей, буде відбуватися із самого початку, оскільки головуюча у справі суддя Умнова О.В. призначена суддею Київського апеляційного адміністративного суду. Справу передано судді Цокол Л.І.

Під час розгляду справи, з’ясовуючи процесуальні питання пов’язані з встановленням доказів, якими сторони будуть обґрунтовувати свої позовні вимоги, представник відповідачів у досить некоректній формі висловлював свої думки стосовно заявлених позивачами клопотань. На клопотання позивачів щодо виклику в якості свідків медичних працівників, які оглядали їх дітей після проведення туберкулінодіагностики, представник відповідачів звинуватив позивачів у затягуванні розгляду справи та неодноразово звертав увагу суду на ті обставини, що дане клопотання не було задоволено попереднім головуючим у справі суддею Умновою О.В. Проте, суд ознайомившись з повідомленням про виклик свідків, яке було складене судом на підставі клопотання позивачів та підписане суддею Умновою О.В., повторне клопотання про виклик свідків суд у новому складі задовольнив. Після того, як судом було з’ясовано питання про встановлення доказів, якими сторони будуть обґрунтовувати свої позовні вимоги, було призначено та погоджено з учасниками судового процесу дату наступного судового засідання – 30.04.2009р.
Судове засідання 30.04.2009р., на якому сторони мали надати свої пояснення не відбулося. Представник одного з відповідачів – МОЗ України повідомив суд про те, що він знаходиться у відпустці у зв’язку з чим просив перенести розгляд справи на іншу дату. Представник інших відповідачів – Вінницької Центральної районної клінічної лікарні та Мізяківсько – Хутірянської дільничної лікарні Вінницького району Вінницької області також, просив суд відкласти розгляд справи, оскільки він не має можливості придбати квитки до м. Києва, щоб прийняти участь у судовому засіданні. Подання такого клопотання до суду є в свою чергу неповагою до суду та учасників процесу, виходячи з того, що позивачі перебуваючи в рівних умовах з представником відповідачів стосовно придбання проїзних квитків, знайшли можливість приїхати з Вінниці до Києва для участі в судовому засіданні. Суд задовольнив клопотання представників відповідачів про перенесення розгляду справи на іншу дату (03.06.2009р.) та задовольнив заяву прокурора Печерського району м. Києва, про вступ у справу прокуратури Печерського району м. Києва, як органу який здійснює представництво інтересів держави.
Сподіваємось, що 03.06.2009р. учасники судового процесу прибудуть в судове засідання у повному складі і справа буде розглядатись по суті.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda